X-Ray Premier Thermal Black

X-Ray Premier Thermal Black

Paintballová maska s termálním (dvojitým) sklem, které zabraňuje mlžení. Sklo masky má výhled široký 260°. Tělo masky je z tvrdého plastu a dobře chrání před případným zásahem. Zvýšená čelová část chrání hlavu proti zásahům vrchu hlavy z předu i bez použití kšiltu. Molitany masky jsou tužší a méně pohodlné než u masek vyšší cenové skupiny, ale zase více vydrží. Maska se na hlavě uchycuje pomocí standardní zadní stahovací pásky a stahovací pásky pod bradou. Součástí masky je kšilt.

Velmi důležitým faktorem je použití thermálního skla v paintballové masce. Obyčejné tzv. single sklo, které je pouze odolné proti nárazu, se velmi lehce zamlží a člověk, který je kvůli bezpečnosti na paintballovou masku vázaný si už moc nezahraje. Když sklo otře, je za chvílí opět zamlžené. Proto paintballový průmysl vynalezl tzv. thermální sklo, což je druhá vrstva skla v masce, které se používá jako ochrana proti mlžení.

JT Elite Radar Thermal

JT Elite Radar Thermal

Elite Radar Thermal je kvalitní paintballová maska, jež před zásahem chrání nejen oči, ale celou tvář a oblast okolo uší. Maska je vybavena stahovací gumou na temeno hlavy a jistícím řemínkem pod bradu, který zamezuje sesmeknutí. Maska disponuje termálním sklem, které za normálních podmínek téměř 100% zamezuje mlžení. Vně masky jsou speciální měkké pryže zabraňující otlakům. Tyto pryže jsou po každém použití vyčištěny.